Rewolucje zawodowe

Utworzono .

b_150_100_16777215_00_images_stories_praca-38.jpgFirma szkoleniowa Euroconsulting z Olsztyna proponuje szkolenia dla osób chcących odejść z rolnictwa lub rybołówstwa i zaprasza do zgłaszania potrzeb szkoleniowych:
"Szanowni Państwo,
Jesteśmy w trakcie opracowania projektów szkoleniowych skierowanych dla osób chcących odejść z rolnictwa i rybołówstwa z województwa warmińsko-mazurskiego.
Projekty dotyczyłyby zdobycia nowych zawodów tj. masażysta/ka i manikurzysta/ka oraz operator koparko ładowarki i wózka jezdniowego.
By udowodnić realną potrzebę realizacji naszego pomysłu oceniającym projekty jesteśmy zobowiazani do wykazania zainteresowania naszym projektem wśród grupy docelowej. W związku z tym zwracamy się do Państwa o pomoc w przekazaniu informacji (w załączeniu) rolnikom i ich domownikom oraz osobom odchodzącym od rybołówstwa  poprzez zamieszczenie informacji na stronie internetowej, zamieszczenie wydruku informacji na tablicy ogłoszeń, czy też osobiste rozmowy z Państwa podopiecznymi.
Osoby, które wypełniłyby i dostarczyły zamieszczony formularz zgłoszeniowy do siedziby naszej firmy miałyby na etapie realizacji projektu pierwszeństwo udziału w projekcie.
Dziękuję za pomoc.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pytań bardzo proszę o kontakt.
Z poważaniem

Magdalena Augustyniak-Zglejc
EC Euro Consulting Sp. z o.o.
al.Piłsudskiego 32/103
10-578 Olsztyn
tel. (0-89) 521 00 15; fax 527 59 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."