Młodzieżowa Akademia Lokalnych Liderów

Utworzono .

_praca-38.jpg Z przyjemnością informujemy, że ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji cyklu szkoleniowego:
Działaj skutecznie! Młodzieżowa Akademia Lokalnych Liderów” organizowanego przez Narodową Agencję Programu „Młodzież w działaniu”.
„Młodzież w działaniu” to program Unii Europejskiej wspierający uczestnictwo w kształceniu pozaszkolnym, czyli w edukacji pozaformalnej.

Młodzieżowa Akademia to cykl trzech szkoleń dla młodych ludzi w wieku 16 – 24 lat, którzy działają włączając się w życie swoich wsi, miejscowości, dzielnic i osiedli,  zrealizowali pierwsze inicjatywy i  mają apetyt na kolejne!

TEMATYKA SZKOLEŃ:

* jak organizować pracę zespołową,
* jak badać lokalne potrzeby,
* jak budować współpracę w środowisku lokalnym,
* jak planować działania odpowiadające na potrzeby lokalne,
* na czym polega praca metodą projektu.

KIEDY?

* 1 spotkanie: 11–15 stycznia 2012
* 2 spotkanie: 20 – 25 marca 2012
* 3 spotkanie:  5 –10 czerwca 2012

Termin przyjmowania zgłoszeń: 30.11.2011

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje są dostępne w dziale SZKOLENIA pod adresem:  http://www.mlodziez.org.pl/szkolenia/dzialaj-skutecznie-mlodziezowa-akademia-lokalnych-liderow

PROWADZĄCY AKADEMIĘ:

Joanna Wrońska – trenerka programu „Młodzież w działaniu”, certyfikowana przez Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych, animatorka grup młodzieżowych i dziecięcych.

Wojciech Szczepanik - trener programu “Młodzież w działaniu”, prowadzi szkolenia i projekty rozwojowe oraz programy tematyczne.

Koordynatorem Akademii będzie:
Wojciech Spychała – trener programu „Młodzież w działaniu”, trener Wolontariatu Europejskiego, prezes Stowarzyszenia POLITES w Szczecinie.

KTO POKRYWA KOSZTY?
Narodowa Agencja Programu „Młodzież w działaniu” pokrywa koszty związane z udziałem w szkoleniu (wyżywienie, zakwaterowanie, udział w szkoleniu). Uczestnik zobowiązany jest pokryć koszt dojazdu na szkolenie.

Ewentualne pytania proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo_MALL.JPG

Zapraszamy!

Magdalena Paszkowska

Akcja 1.2. Inicjatywy Młodzieżowe

Program „Młodzież w działaniu"


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

ul. Mokotowska 43, 00-551 Warszawa

tel.: 22 46 31 416, fax: 22 46 31 025

www.frse.org.pl; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.