Konkurs Ośmiu Wspaniałych

Utworzono .

Promujmy wspaniałych nastolatków

Zapraszamy do udziału w XVIII Ogólnopolskim Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, którego organizatorem jest Fundacja „Świat na Tak”, natomiast edycje lokalne realizują samorządy terytorialne.

Celem Konkursu jest wyłanianie i promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw młodzieży, przeciwdziałanie przemocy i agresji wśród młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. „Wspaniali” to młodzi ludzie, którzy budują lepszy, bardziej humanitarny świat, a przez pomoc innym stają się wzorem do naśladowania. Konkurs przebiega w dwóch etapach: lokalnym i ogólnopolskim.

  • Termin zgłaszania kandydatów do lokalnych komitetów organizacyjnych – do 24 lutego 2012 roku
  • Przeprowadzenie eliminacji lokalnych – do 18 marca 2012 roku
  • Termin zgłaszania kandydatów do eliminacji ogólnopolskich – do 23 marca 2012 roku
  • Eliminacje Ogólnopolskie w Warszawie – 19-20 kwietnia 2012 roku.
  • Ogólnopolski finał XVIII Ogólnopolskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych – czerwiec (15-17 czerwca 2012 roku) w Białymstoku.

Informacji o konkursie udziela Warmińsko-Mazurski Lider Wolontariatu Młodzieżowego  Jolanta Dakowska – tel. 696  725 124, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje o idei konkursu, regulamin i historia konkursu na stronach Fundacji Świat na Tak:  www.swiatnatak.pl

S.P.