Młodzież w działaniu - szkolenie nt. tworzenia projektów

Utworzono .

Szanowni Państwo,
Zapraszamy osoby dorosłe zaangażowane w pracę z młodzieżą z Warmii, Mazur i Powiśla na szkolenie „Jak pisać projekty i pozyskiwać środki z Programu Młodzież w działaniu”,  które odbędzie się w 24 stycznia  2012 r. w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, ul. Parkowa 1. Początek o godzinie 10.00.

Program "Młodzież w działaniu" to program Unii Europejskiej wspierający uczestnictwo w kształceniu pozaszkolnym  czyli edukacji pozaformalnej. Umożliwia nawiązywanie kontaktów międzynarodowych i wymianę doświadczeń. Zachęca do podejmowania różnorakich działań na rzecz społeczności lokalnej, służących również indywidualnemu rozwojowi. Promuje ideę zjednoczonej Europy.
Organizatorzy pokrywają koszty szkolenia i wyżywienia. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży. Z jednej organizacji w szkoleniu mogą wziąć udział  2-3 osoby.

O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń (liczba miejsc ograniczona). Informacji o szkoleniu udziela Sławomir Mołda, tel. 089 513 17 35. Karty zgłoszenia proszę przesyłać e-mailem, faksem lub pocztą: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. faks: 89 526 89 99.

SP