Poszukiwani pasjonaci - znakarze szlaków rowerowych

Utworzono .

ksow.png Są jeszcze wolne miejsca na szkolenie znakarzy - opiekunów szlaków rowerowych organizowane dla przedstawicieli Lokalnych Grup Działania z Warmii i Mazur.

Poszukujemy pasjonatów z Warmii i Mazur - kandydatów na znakarzy - opiekunów szlaków rowerowych. Gwarantujemy, że podczas 6-dniowego szkolenia prowadzonego w dwóch etapach przygotowany zostanie dobry warsztat rzemieślniczy. Zapewniamy przygotowanie teoryteczny i praktyczne w zakresie znakowania szlaków rowerowychi  podstaw projektowania szlaków zakończony zaliczeniem i zaświadczeniem. Przedstawimy możliwości zdobywania środków na opracowanie dokumentacji, znakowanie i konserwację szlaków rowerowych. 

Szkolenie odbędzie się 18-19-20 maja 2012 roku i 25-26-27 maja 2012 roku. Zainteresowanych dodatkowym naborem proszę o kontakt telefoniczny: 602-516-830. Wdrażamy metodę znakowania opracowaną przez PTTK.

Szkolenie jest dofinansowane z Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucją zarządzającą jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

S.Pańczuk