Rowerowy rajd po Krainie Bizonów

Utworzono .

W niedzielę (27 kwietnia) Marek Kamm zaprasza na wycieczkę rowerową, której trasa będzie wiodła skrajem Wysoczyzny Elbląskiej.

Rezerwat Lenki, Pasłęk i kraina bizonów na rowerze
Zapraszam na jazdę skrajem Wysoczyzny Elbląskiej ze szczególnym uwzględnieniem Rezerwatu Lenki oraz na rowerową eksplorację Gminy Godkowo, czyli krainy z bizonami w tle — informuje Marek Kamm.

Trasa wycieczki to około 130 km. Tu ją obejrzysz: Trasa bizony

— Zapraszam wyłącznie osoby pełnoletnie, ponieważ każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Udział w wycieczce jest bezpłatny. Serdecznie zapraszam płeć piękną Tempo jazdy będzie spokojne i rekreacyjne, w granicach 20 km na godzinę i dopasowane do warunków terenowych — informuje Marek Kamm.

Przewidywane są krótkie przerwy w czasie jazdy na jedzenie, zrobienie zdjęć itp. Ognisko lub inny obiad niewykluczone. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, łatki, pompkę, klucze. Każdy z uczestników powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru. Szczególnie zalecam założenie kasku na głowę oraz użycie stosownej do pory roku odzieży. Wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę.

Zbiórka na Placu Dworcowym w niedzielę 27 kwietnia o godz. 7.

Przeczytaj cały tekst: Rezerwat Lenki, Pasłęk i kraina bizonów na rowerze - Elbląg http://elblag.wm.pl/199788,Rezerwat-Lenki-Paslek-i-kraina-bizonow-na-rowerze.html#ixzz2zoF42btH