X Zlot Miłośników Aniołów

Utworzono .

phoca_thumb_m_8__16-17.04.2009_targi_kisielice._fot._arch._lgd.jpg W imieniu mieszkańców wioski tematycznej ANIELSKA KRAINA mamy zaszczyt zaprosić miłośników aniołów z miast i wsi, aktywne grupy mieszkańców zainteresowane tworzeniem wioski tematycznej oraz twórców ludowych  i osoby ceniące dobrą zabawę na

X MIĘDZYNARODOWY ZLOT MIŁOŚNIKÓW ANIOŁÓW w ANIOŁOWIE, który odbędzie się

11-12 lipca 2014 r.

Dla naszych gości przygotowaliśmy między innymi:

11 lipca godz. 16:00 – 22:00 popołudnie z aniołami, a w nim: Spacer „Szlakiem aniołów i urokliwych zakątków” Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejsze obejścia w Aniołowie Anielskie warsztaty i bretońskie klimaty.

12 lipca od godz. 12:00 – 3:00 Warsztaty tworzenia aniołów w drewnie i ze wszystkiego, co pod ręką. O godzinie 13.00 oficjalnie „otworzymy Niebo”. Przejdziemy w barwnym korowodzie a chwilę później rozpoczniemy anielski program artystyczny. Uhonorujemy Aniołów Dobroci. Wyłonimy zwycięzców konkursów na: „Tematyczną prezentację” i „Anielską modę, a także Znajomości zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych. Zachęcimy do diabelskich igraszek i „Anielskiego biegu po zdrowie i urodę”. Zorganizujemy miasteczko zabawowe oraz gry animacyjne dla dorosłych i dzieci. W czasie trwania Zlotu zaprezentujemy tradycyjną i francuską kuchnię, regionalne wyroby rękodzielnicze, anielskie pamiątki i spektakl z ogniem w wykonaniu miejscowej grupy „Angels in the fire”. Wieczór uświetni występem Łukasz Gesek, finalista „Bitwy na głosy”.

Dzięki firmie KONTAKTiT będzie można obejrzeć na żywo relacje ze Zlotu. Będziemy witać po anielsku i bawić po diabelsku.

WYDARZENIE POD PATRONATEM BURMISTRZA PASŁĘKA

Sołtys i Rada Sołecka

Klub Sportowy „Pogrom Aniołowo”

Zarząd Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi „Aniołowo”

OSP Aniołowo

Grupa kuglarska „Angels in the fire”                                          

Zadanie realizowane przy wsparciu finansowym Burmistrza Pasłęka i Starosty Elbląskiego oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Partnerzy: PWSZ w Elblągu, Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski LGD w Elblągu, Centrum Polsko-Francuskie w Olsztynie, Koło Łowieckie „Bóbr”, CLEANER, KontaktiT”, Firma dekoratorska „VIKI”, KRUS Pasłęk, Spółdzielnia Mleczarska w Pasłęku, Ubezpieczenia „Perfect”, MAGBUD A-wo”, Główni fundatorzy nagród Elit-Art. i PPHU „ELHURT” w Elblągu

Patronat medialny TVP Olsztyn, Radio Olsztyn, Dziennik Elbląski, Gazeta Sołecka