V Międzynarodowe Targi Rowerowe w Kielcach

Utworzono .

b_150_100_16777215_00_images_stories_dsc03576.jpg

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia V jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Rowerowych w Kielcach w dniach 25-27.09.2014 r.

Jubileuszowa wystawa to 5 hal ekspozycji, oraz dodatkowy pawilon do jazdy testowej dla rowerów elektrycznych i nietypowych. Po raz kolejny targom towarzyszyć będzie finał MTBCrossMaraton, oraz po raz pierwszy MARATON KIELCE BIKE – EXPO.

KIELCE BIKE EXPO to wystawa, która oprócz szerokiej oferty branżowej promuje również aktywną turystykę rowerową. Podczas Targów odbędzie się finał Konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Ponadto, w programie zaplanowano spotkania branżowe, pokazy mody, prezentacje sprzętu oraz wiele innych atrakcji.

Zapraszamy do odwiedzenia Targów i stoiska PTTK „Rowerem przez Polskę”, na którym będziemy promować laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom. Pierwsze dwa dni skierowane są dla osób z branży. Ostatni dzień – to dzień dla publiczności. Do zobaczenia w Kielcach!

www.bike-expo.targikielce.pl