Targi Turystyczne TOUR SALON 2015

Utworzono .

b_150_100_16777215_00_images_stories_dsc02155.jpgSpotkania w trakcie targów TOUR SALON Poznań - 16 października 2015 (piątek)godz. 12.00 - VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI
godz. 14.00 -  MODEL współpracy MSiT z NGO turystyki

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,
 
korzystając z okazji jaką dają targi TOUR SALON serdecznie zapraszam na spotkania konsultacyjne ws. kolejnej edycji GREMIUM oraz Programu Współpracy MSiT z NGO sektora turystyki, które odbędą się w Poznaniu podczas targów TOUR SALON - 16 października 2015 (piątek) w sali konferencyjnej A – pawilon 3 (parter - k/sceny). Przychylając się do przesyłanych sugestii postanowiliśmy skrócić czas i połączyć spotkania środowisk naukowych i branżowych. Szczegółowy i aktualny program poniżej wraz z linkiem do wygenerowania bezpłatnego biletu wstępu na TOUR SALON.
 
Nauka wizjonerem, władza kreatorem, branża realizatorem a korzyści wspólne. Pragniemy aby ta idea była mottem przewodnim GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI.
MODEL współpracy MSiT z NGO turystyki to nasz wspólny interes - więcej informacji znajdziecie na stronie:  http://ofop.eu/aktualnosci/ruszyly-konsultacje-publiczne-zalozen-programu-wspolpracy-ministerstwa-sportu-i-turystyk
(nie zwracajcie uwagi na daty – uzgodniliśmy, że turystyka zakończy konsultacje na spotkaniu w Poznaniu na TOUR SALONIE).
Na stronie również  znajduje się formularz konsultacji (dla tych, którzy nie mogą przyjechać do Poznania ale chcą wyrazić swoją opinię i zgłosić propozycje uzupełnień). Spotkanie podczas TOUR SALONu to ostatnia szansa na zweryfikowanie i uzupełnienie oficjalnego Programu Współpracy MSiT - NGO o sprawy istotne dla turystyki – istotne dla ROT, LOT, izb, stowarzyszeń, organizacji pracodawców, itd.
 
Nieobecni nie mają racji – nie pozwólmy aby zabrakło postulatów turystyki! Formularz zgłoszeniowy oraz projekt opracowania „Założenia do programu współpracy MSiT NGO" w załączniku.
Do zobaczenia w Poznaniu
Marek Migdal
Informacje i zgłoszenia:
Katarzyna Tomczyk
tel:  693 400 094 lub 91 434 21 87 wew. 25
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.