Centrum Gier Historycznych w Elblągu

Utworzono .

b_150_100_16777215_00_images_krl.jpg
POMÓŻCIE !!! BARDZO PROSIMY WAS O GŁOSY !!! http://www.urbanforms.org/lechstarter Wiemy, że nasza prosba jest kłopotliwa, też nie lubimy się logować.Trzeba poszukać projektu, następnie podać mail. a potem wejść w swoją skrzynkę odnaleźć link do głosowania i w niego kliknąć (może być zakładce SPAM) I TAK CODZIENNIE DO 4 czerwca. BARDZO PROSIMY O WASZ O GŁOS!!!!
Idea - Stworzenie miejsca spotkań w przestrzeni średniowiecznego portu, integrującego lokalne społeczności przez gry-sport, tworzące perspektywy odnalezienia się w naturalnych relacjach społecznych.
Opis projektu
W Elblągu brak darmowych miejsc spotkań w plenerze dla integracji lokalnych społeczności. Atrapy relacji międzyludzkich: komputery-tv, wypierają tradycyjne formy spędzania czasu wolnego, dlatego chcemy przywrócić obyczaj wspólnego spędzania czasu. Korzystając z możliwości, jakie daje powstający w Elblągu Alternatywny Ośrodek Kultury- Bursztynowy Port, chcemy stworzyć równolegle-BURSZTYNOWE CENTRUM GIER i SPORTÓW DAWNYCH. Projekt realizowany jest przy Starówce, nad rzeką, w miejscu najatrakcyjniejszym spacerowo. Centrum składać się ma z plenerowych torów, plansz i pionów do gier w skali powiększonej, stanowisk do planszowych gier klasycznych-chata, plenerowych mebli oraz bezpiecznego ogniska i grilla, tak by grupy przyjaciół aranżowały swój czas atrakcyjnie. Stworzymy miejską ligę dla grup przyjaciół, starej wikińskiej gry KUBB, by na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalno-sportowych miasta. Cykliczne rozgrywki odbywać się będą na terenie repliki średniowiecznego portu.
Zgłaszający projekt
Elbląska Spółdzielnia Socjalna Wehikuł Czasu Wikingowie Słowianie Bałtow