Letnia scena w Elblągu

Utworzono .

image001.gifW celu wzbogacenia letniej oferty kulturalnej, Miasto Elbląg planuje w okresie wakacji rozstawić na Starym Mieście w Elblągu scenę, na której będą mogły zaprezentować się instytucje, podmioty, organizacje, zespoły itp., działające w sferze kultury. Estrada będzie miała zapewnione nagłośnienie, oświetlenie i obsługę techniczną. Dostępna będzie od 1 czerwca do  połowy września w weekendy, w godzinach popołudniowo-wieczornych (bądź w innych, według indywidualnych potrzeb). Inicjatywa ma na celu nie tylko „ożywienie” Starego Miasta, ale również stworzenie możliwości do zaprezentowania się i jednocześnie promocji swojej działalności. Prezentacje mogą przybierać różne formy: występy wokalne, taneczne, teatralne oraz każde inne możliwe do przedstawienia na scenie i w jej obrębie.

Zgłoszenia występów wraz z określeniem zapotrzebowania technicznego prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wiadomości wpisując „scena lato”.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Departamentu Promocji i Kultury p. Agatą Prystupą pod tel. 55 239 34 65

Agata Prystupa
Departament Promocji i Kultury

Inspektor ds. Upowszechniania i Nadzoru Kultury