VIII Gremium Ekspertów Turystyki

Utworzono .

praca-38

VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI (Poznań 7-9 grudnia 2016 r) to cykliczna konferencja naukowo branżowa od lat ciesząca się dużym zainteresowaniem. Nie inaczej jest w tym roku. Obecnie udział w konferencji zdeklarowało już ponad 250 osób.
Odpowiadając na Państwa zapytania informujemy, iż ta lista nie jest zamknięta.
Istnieje jeszcze możliwość rejestracji na VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI
Liczba dostępnych miejsc jest jednak ograniczona, stąd zgłoszenie wymaga potwierdzenia z naszej strony.
GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to wydarzenie różniące się od tradycyjnych konferencji. GREMIUM to przede wszystkim uczestnicy, prowadzone przez nich oficjalne debaty i kuluarowe dyskusje oraz wypracowane wnioski i rekomendacje. To SPOTKANIE LIDERÓW – osób zaangażowanych w kreowanie rozwoju sektora turystyki w Polsce połączone z warsztatami szkoleniowymi.
W ramach GREMIUM oprócz konferencji naukowo-branżowej odbędzie się cykl warsztatów branżowych oraz prezentacji towarzyszących. W bardzo bogatym programie warsztatów szkoleniowych każdy z osobna znajdzie coś dla siebie, a podczas obrad plenarnych wspólnie porozmawiamy o kluczowych zagadnieniach polskiej turystyki.Szczególne zaproszenie kierujemy do Lokalnych Grup Działania, które powinny zostać bardziej docenione i odgrywać zdecydowanie większą rolę w kreowaniu rozwoju sektora turystyki w Polsce.
Tegoroczna edycja to 16 sesji tematycznych oraz 2 wieczory integracyjne.
Główne tematy to:
- KU NOWEJ POLITYCE TURYSTYCZNEJ
- KONKURENCYJNOŚĆ POLSKIEJ TURYSTYKI
- INNOWACYJNOŚĆ NA RYNKU TURYSTYCZNYM
- ZARZĄDZANIE PRZESTRZENIĄ TURYSTYCZNĄ
- TRANSFER WIEDZY W TURYSTYCE.
oraz debaty szkoleniowo-warsztatowe:
- Sieciowa współpraca w sektorze MICE na rzecz organizacji spotkań i wydarzeń. Jak targi i wydarzenia biznesowe można wykorzystać do budowania wizerunku miasta i regionu?
- Nowe wyzwania i nowe funkcje Regionalnych Organizacji Turystycznych
- Współpraca Urząd Miasta LOT: partnerski alians na rzecz realizacji polityki turystycznej miasta.
- Nowe media: systemy dystrybucji usług czy nowe systemy informacji turystycznej?
- Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii oraz transferu wiedzy B+R w realizacji inwestycji turystycznych - projekt Brenna-Szczyrk-Wisła.
- Certyfikacje, rekomendacje, kategoryzacje - czy w branży turystycznej jest potrzebny (możliwy) system samoregulacji? Hotelstars union - czy potrzebny nam jest europejski model kategoryzacji usług noclegowych?
- Grywalizacja jako nowoczesna forma turystycznej promocji regionu i działalności przedsiębiorstw turystycznych.
Pełen 3-dniowy program: VIII GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI
Zapraszamy  do udziału jedno, dwu lub trzy dniowego:
Pakiet 1 dniowy (7 lub 8 lub 9 grudnia): odpłatność 239 zł + VAT
Pakiet zawiera: udział w sesjach plenarnych, warsztatach dla turystyki lub specjalnych warsztatach dla JST + materiały konferencyjne, wyżywienie, serwis kawowy. Dodatkowo uczestnicy mają dostęp do debat, spotkań i prezentacji realizowanych tego dnia.
Pakiet 2 dniowy (7-8 grudnia) - koszt 479 zł + VAT
Pakiet 3 dniowy (7-9 grudnia) - koszt 649 zł + VAT
Szczegóły www.gremium.forumturystyki.pl Formularz zgłoszeniowy tutaj:FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY Jednocześnie zapraszamy do polubienia strony GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI na Facebooku i do jej udostępniania na swoich portalach społecznościowych. Adres strony: https://www.facebook.com/gremiumekspertowturystyki
Zachęcam również do wzięcia udziału w wydarzeniu i do zapraszania swoich znajomych: https://www.facebook.com/events/1777793639139151/

Niech to nasze wspólne GREMIUM będzie realnym spotkaniem ekspertów i szerokim forum wszystkich zaangażowanych w kreowanie polskiej przestrzeni turystycznej. Wspólnie twórzmy nową jakość!
 
Wojciech Fedyk
Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Kolejna edycja Gremium Ekspertów Turystyki pokazuje, że to wydarzenie nie tylko spełniło w minionych latach stawiane wobec niego oczekiwania, ale jest też imprezą, która sama ma wobec uczestników wymagania. Poziom merytoryczny Gremium jest, bowiem tym, co stanowi o jego istocie.(...) W każdej dziedzinie potrzebni są liderzy, którzy propagują nowinki i są gotowi wprowadzać je w życie. Polska turystyka potrzebuje światłych rozwiązań nie tylko by nie pozostać w tyle na międzynarodowym rynku, ale także sama stanowić wzór do naśladowania przez innych. W moim odczuciu taka właśnie idea towarzyszy kolejnym Gremiom Ekspertów Turystyki i dlatego jest to wydarzenie nie tylko potrzebne, ale wręcz niezbędne, aby tworzyć nową jakość w zarządzaniu turystyką w Polsce.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni
z Koordynatorem organizacyjnym
Katarzyna Tomczyk
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel. 693 400 094 lub 91 488 00 50