Agrotravel 2017

Utworzono .

phoca thumb m 8 16 17.04.2009 targi kisielice. fot. arch. lgd

Szanowni Państwo, uprzejmie przypominam, że trwa już proces rejestracji Wystawców na IX Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL, które odbędą się w Kielcach, w dniach 7-9 kwietnia 2017.  Jest to jedyna w swoim rodzaju, unikatowa i wyspecjalizowana pod kątem produktu turystyki wiejskiej, impreza wystawiennicza. Jest to także miejsce spotkań potencjalnych nowych przedsiębiorców oraz partnerów do współpracy w zakresie budowania oraz rozwoju markowych i sieciowych produktów turystyki wiejskiej.

Gorąco zachęcamy do przedstawienia oferty wypoczynku na wsi oraz promocji markowych i sieciowych produktów turystyki wiejskiej zlokalizowanych w Państwa okolicy, największych atrakcji turystycznych Państwa regionu, w tym obiektów turystyki kulturowej, przyrodniczej, parków tematycznych i parków rozrywki oraz producentów specjałów kulinarnych i wyrobów rękodzielniczych. Do grona wystawców zapraszamy: - Urzędy Marszałkowskie
- urzędy miast i gmin
- powiaty i starostwa
- Lokalne Grupy Działania  i Grupy Rybackie
- stowarzyszenia agroturystyczne
- Lokalne oraz Regionalne  Organizacje Turystyczne
- producentów żywności tradycyjnej i wytwórców produktów regionalnych
- parki tematyczne i parki rozrywki
- organizatorów turystyki kulturowej, przyrodniczej i weekendowej
- oraz inne instytucje i firmy związane z turystyką wiejską i agroturystyką
Targi AGROTRAVEL to bogate grono wystawców i niezwykła atmosfera!
To także stabilna liczba odwiedzających (blisko 20 000) oraz bogaty program towarzyszący. Targom towarzyszy m.in. blok konferencyjno-warsztatowy, prezentacje artystyczne zespołów ludowych, degustacje potraw regionalnych, jarmark rękodzielnictwa i wyrobów artystycznych.

Zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania uczestnictwa w targach AGROTRAVEL 2017.  Więcej informacji nt. udziału w targach AGROTRAVEL 2017 w załączniku.

AGROTRAVEL to najbarwniejsza, najweselsza i najsmakowitsza impreza sezonu targowego!W przypadku dalszych pytań, zapraszam do kontaktu.
Aneta Pastuszka
AGROTRAVEL Project Manager
tel. (+48) 413 651 416
fax (+48) 413 651 338
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.targikielce.pl
www.kielcekonferencje.pl