Produkty turystyczne na Szlaku Green Velo

Utworzono .

banner MPR Green Velo

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców prowadzących działalność turystyczną w pobliżu Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, jak również przedstawicieli samorządów lokalnych, organizacji turystycznych, klubów rowerowych oraz inne zainteresowane osoby i podmioty,
na spotkania warsztatowe dotyczące systemu rekomendacji MPR tj. Miejsc Przyjaznych Rowerzystom oraz z zakresu tworzenia i zarządzania produktem turystycznym na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.
Na spotkania zapraszamy zarówno podmioty już posiadające certyfikat MPR, jak i te które dopiero planują wystąpić o certyfikat MPR.
Celem spotkań będzie przedstawienie systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom – omówienie założeń systemu oraz procedury naboru i certyfikacji MPR-ów oraz wskazanie korzyści z partnerstwa i z budowania i zarządzania produktami turystycznymi na przykładzie Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo.
Spotkania odbędą się w następujących terminach i miejscach:

• 17 lutego 2017 r. godz. 11.00-13.30
WĘGORZEWO, Sala konferencyjna w siedzibie Urzędu Miejskiego w  Węgorzewie, ul. Zamkowa 3


•    20 lutego 2017 r. godz. 11.00-13.30
LIDZBARK WARMIŃSKI, Sala konferencyjna w Domu Środowisk Twórczych, ul. Ratuszowa 5, 11-100 Lidzbark Warmiński


•    21 lutego 2017 r. godz. 11.00-13.30
ELBLĄG, Sala Konferencyjna A w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu, ul. Stary Rynek 25.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc proszę o zgłoszenie udziału w wybranym spotkaniu najpóźniej do 14 lutego 2017 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osoba do kontaktu: Agnieszka Klucznik-Edriouch tel. 89 521 69 13