Wyjazdy na targi

Utworzono .

1. przewodnik z mapWarmińsko-Mazurska Organizacja Turystyczna w Olsztynie organizuje wyjazdy na targi turystyczne. Oto pismo w tej sprawie:
"Miło nam poinformować , że po raz kolejny Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie rozpoczyna akwizycję na polsko – rosyjski workshop turystyczny, który odbędzie się w Kaliningradzie 7 kwietnia 2017 r./ piątek/.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w imprezie, która odbędzie się w Centrum „Rybna Birża”, ul. Oktyabrskaya 8 ). Program workshopu przewiduje:

14.00  godz. – rejestracja uczestników , przygotowanie materiałów

15.00 godz. – oficjalne otwarcie i do 18.00 praca przy stolikach

18.00 godz.  – losowanie nagród dla uczestników

19.00 – 22.00 – spotkanie w Hotelu Kaiserhoff

Udział w workshopie jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają koszty hotelu, dojazdu.

Przesyłamy kartę zgłoszenia, którą w przypadku chęci udziału należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. / decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona/

Ponadto informujemy, że w przypadku zgłoszenia przynajmniej 15  osób chętnych na udział w workshopie  jesteśmy (W- M ROT) w stanie zorganizować odpłatny transport – na trasie: Olsztyn – Kaliningrad –Olsztyn. Koszt transportu na workshop:

- bezpośredni członek W-M ROT – 100 zł. brutto/os.

- podmiot nie będący bezpośrednim członkiem W-M ROT – 200 zł. brutto/os.

Zgłoszenia na transport przyjmujemy do dnia  20 marca 2017 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku mniejszej liczby osób zgłoszonej na transport  lub braku chętnych – W- M ROT nie będzie organizowała odpłatnego przewozu osób do Kaliningradu.

Przypominamy również o konieczności posiadania wiz. W sprawie wyrobienia wiz zapraszamy do kontaktu z firmą: B.P. Mazur – Tourist – www.mazur-tourist.com.pl

Pan Leszek Korejwo – tel.89 / 522 14 99, tel.662 165 244

Możliwości zakwaterowania: / Informacja z ZOPOT w Moskwie /:

„Uzyskaliśmy dobre ceny w tradycyjnym  miejscu pobytu, tj HELIOPARK KAISERHOF ****, 20 metrów od Rybnej Birży, miejscu naszego spotkania:

4500 rbl (pokój jednoodsobowy) oraz 5000 rbl (pokój dwuosobowy) ze śniadaniem, bezpłatny dostęp do internetu.

W cenie rownież wstęp do „miejskiego uzdrowiska Helio Spa” na terytorium hotelu.

Kontakt: Afonina Alina Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel +7 (4012) 592-231,

mob. +7 (962) 258-93-20 faks +7 4012 592 333

Rezerwacja miejsc bezposrednio w hotelu - pls napisać WORKSHOP POT na zamówieniu!

Prosimy o przywiezienie przez każdego z uczestników voucherów na pobyty, weekendy w Polsce do rozlosowania podczas workshopu – ułatwia to nam bardzo reklamę imprezy.”.

Z turystycznym pozdrowieniem Justyna Szostek Dyrektor Biura

Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej  Organizacji Turystycznej