Targi Agrotravel 2017

Utworzono .

41a. anielskie smaki. fot. zbigniew ciela mae

W dniach 7-8 kwietnia 2017 roku odbędą się targi turystyki wiejskiej i agroturystyki. Targom towarzyszą konferencja i warsztaty pn .: TURYSTYKA PROZDROWOTNA NA OBSZARACH WIEJSKICH

Wydarzenie to odbędzie się w dniach 7 i 8  kwietnia 2017 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce, ul. Zakładowa 1, a towarzyszyć będzie IX Międzynarodowym Targom Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL oraz II Międzynarodowym Targom Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY.

Konferencja skierowana jest do odbiorców zainteresowanych zarówno tematyką turystyki wiejskiej jak i zdrowotnej. Podczas konferencji zostanie poruszona problematyka budowania atrakcyjnej Turystycznej marki terytorialnej. Zostaną zaprezentowane dobre europejskie praktyki, w szczególności w obszarze kreowania marki  turystyki wiejskiej i zdrowotnej.

W programie konferencji zaplanowano trzy  panele:

Panel 1:  Marka turystyczna – jak ją tworzyć, wzmacniać i komercjalizować
Panel 2: Turystyka prozdrowotna strategiczną specjalizacją polskiej gospodarki -  jak ją wykorzystać dla rozwoju obszarów wiejskich
Panel 3: Fundusze Europejskie na rzecz rozwoju turystyki

Zapraszamy również na spotkania B2B  z touroperatorami, partnerami zagranicznymi, ekspertami z zakresu turystyki prozdrowotnej, innowacji w turystyce, marketingu turystycznego, zdrowego stylu życia itp. w dn. 7.04.2017 r.

W załączeniu przekazuję program konferencji i warsztatów wraz z formularzem zgłoszeniowym. Mając na uwadze kwestie organizacyjne będę wdzięczny za przesłanie informacji odnośnie uczestnictwa Pana lub Pańskiego przedstawiciela do dnia 27 marca 2017 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 515 062 075.

Uczestnikom konferencji i warsztatów organizatorzy zapewniają bezpłatnie:

-      udział w międzynarodowej konferencji w dniach 7 kwietnia 2017 r.
-      możliwość udziału w wybranych warsztatach w dniu 7 – 8 kwietnia 2017 r.
-      możliwość udziału w spotkaniach B2B w dniu 7 kwietnia 2017 r.
-      wyżywienie: przerwy kawowa i lunch (tylko za okazaniem talonu na lunch) w dn. 7 kwietnia 2017 r.
-      pakiet materiałów konferencyjnych
-      parking
Licząc na Państwa obecność pozostaję z wyrazami głębokiego szacunku.
Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej
Województwa Świętokrzyskiego Jacek Kowalczyk