Szkolenie przedstawicieli organu decyzyjnego LGD (rady)

Utworzono .

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Umowa nr BDGzp-2915A-50/09) dwudniowe szkolenia dla członków organów decyzyjnych (Rady) lokalnych grup działania pn.:

"Metodyka pracy organu decyzyjnego (Rady) w zakresie zgodności operacji i ich oceny według lokalnych kryteriów w ramach wdrażania LSR przez LGD"

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli organów decyzyjnych, po jednej osobie z lokalnej grupy działania. W przypadku wolnych miejsc, istnieje możliwość zgłoszenia dodatkowej osoby z danej LGD. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu uczestnika oraz osoby dodatkowej jest bezpłatny (z wyłączeniem kosztów dojazdu, dodatkowego noclegu i dodatkowego wyżywienia).

Prosimy o zgłaszanie na poszczególne szkolenia przedstawicieli LGD z określonych województw, przyporządkowanych do konkretnej lokalizacji szkolenia - zgodnie z kolumną "Podział LGD wg województwa".

Więcej informacji znajduje się na stronie www.cdr.gov.pl/krakow

Karty zgłoszeń uczestnictwa należy wysłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na numer 12 424 05 05 w terminie do 10 dni przed terminem rozpoczęcia szkolenia.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny na nr: 12 424-05-02 lub 20

Dla LGD z województwa warmińsko - mazurskiego szkolenia przewidziane są w Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie k.Warszawy w 2 terminach: 03-04 i 05-06 listopada 2009 roku.

LGD nie zwraca członkom Rady kosztów podróży za udział w szkoleniu.

Źródło: www.cdr.gov.pl/krakow