Szkolenie z księgowości dla NGO

Utworzono .

Elbląskie Centrum Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe 22 października 2009 roku na szkolenie, z zakresu księgowości, "Zarządzanie finansami organizacji”. Zajęcia prowadzone będą przez mgr Anna Kamińską-Stańczak – doktorantkę Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Zarządzania, specjalizacja: rachunkowość.

Szkolenie to ma na celu zwiększenie umiejętności organizacji pozarządowych z terenów województwa z zakresu prowadzenia dokumentacji księgowej zgodnej z obwiązującym prawodawstwem. Do udziału w bezpłatnych szkoleniach zachęcamy szczególnie organizacje z terenu powiatów elbląskiego, elbląskiego ziemskiego i braniewskiego.

Spotkanie odbędzie się 22.10.2009 r. w godz. od 9.00-17.00 w sali szkoleniowej Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu mieszczącej się przy ul. F. Stefczyka 7/8.

Formularze zgłoszeniowe, przyjmujemy do 20 października drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji uzyskać można uzyskać w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. F. Stefczyka 7/8, nr tel.(055) 643 43 12  bądź na stronie internetowej: www.cop.elblag.pl, w zakładce szkolenia.

Stowarzyszenie Elbląg Europa prowadzące Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu, realizuje projekt „NGO Warmii i Mazur policzyć się potrafi!” współfinansowany przez Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Zapraszamy!!!
--
Centrum Organizacji Pozarządowych
prowadzone przez
Stowarzyszenie Elbląg Europa
ul. Stefczyka 7/8;
82-300 Elbląg
tel. 055 643 43 12
www.cop.elbag.pl


Karta zgłoszenia – szkolenie 22.10.2009
Zarządzanie finansami organizacji

Dane osobowe:
Imię i Nazwisko   
Dane teleadresowe:
Nazwa organizacji/ grupy nieformalnej
( jeśli dotyczy)   

Adres   

Telefon / Fax   

E-mail   

Pana/Pani rola w organizacji/ grupy nieformalnej   

Karty zgłoszeniowe prosimy przesyłać do 20.10.2009 r. e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub faxem na nr. tel.(55) 643 43 12

O zakwalifikowaniu poinformujemy Państwa drogą telefoniczną.

W razie niemożności uczestniczenia zgłaszanej osoby, w szkoleniu, zobowiązuję się do uprzedzenia o tym przynajmniej na dzień przed określonym terminem. Przyjmuję do wiadomości, że nie poinformowanie o powyższym może skutkować uniemożliwieniem skorzystania naszej Organizacji z kolejnych bloków szkoleniowych.

………………………..
Podpis