Zarządzanie projektami kulturalnymi - szkolenie

Utworzono .

 

Zamieszczam zaproszenie na szkolenie Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS dotyczące zarządzania projektami kulturalnymi:
"Serdecznie zapraszam na szkolenie "Zarządzanie projektami kulturalnymi" organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa we współpracy z Siecią SPLOT, które odbędzie się 4-5 listopada 2009 roku, w godzinach od 9.00 do 16.00 w Urzędzie Marszałkowskim, na ul. Emilii Plater 1 w Olsztynie.
Szkolenie to jest kierowane do wszystkich osób, które realizują bądź zamierzają realizować projekty kulturalne, a poprowadzi je specjalista w tej dziedzinie - Tomasz Szabelski. Podczas zajęć będzie przeprowadzony warsztat i zostaną omówione takie zagadnienia jak: metodyka zarządzania projektami, zespół projektowy i kierownik projektu kulturalnego, cykl życia projektu, sponsoring wydarzeń kulturalnych, marketing i PR w projektach kulturalnych. Zapewniamy poczęstunek i materiały szkoleniowe, a po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Nie mamy możliwości zapewnienia noclegu, ani pokrycia kosztów przejazdu.
Projekt "Zarządzanie projektami kulturalnymi. Ogólnopolski cykl szkoleń" Jest współfinansowany ze środków PO FIO.
W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z Agnieszką Zielonka - Mitura
specjalista ds. PR
Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS
ul. J.F. Białych 7, 44-200 Rybnik
tel. 032 739 55 12 wew.103
www.cris.org.pl"
S.Pańczuk
Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS jest członkiem Sieci SPLOT.