Równość szans i rowność płci

Utworzono .

Centrum Rozwoju Zaspbów Ludzkich oraz firmy PSDB i Idea Zmiany zapraszają:
"Serdecznie zapraszamy do udziału w
cyklu szkoleń: „Polityka równości płci dla instytucji rynku pracy” – kompleksowym programie 7 szkoleń kształcącym specjalistów i specjalistki ds. równości szans i równości płci.

Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu oraz dyskryminacji jest jednym z głównych zadań Europejskiego Funduszu Społecznego. Obowiązujący od 1 kwietnia 2009 standard minimum równości płci w PO KL zobowiązuje instytucje do pełnej realizacji perspektywy równości szans kobiet i mężczyzn w planowaniu i realizacji projektów. Tym samym, wszystkie instytucje, które chcą przeciwdziałać wykluczeniu, bądź finansować swoje działania w ramach EFS, potrzebują specjalistycznej wiedzy dotyczącej równości szans i równości płci.

Głównym celem projektu szkoleniowego Centrum rozwoju Zasobów Ludzkich - „Polityka równości płci dla instytucji rynku pracy”  jest dostarczenie wiedzy na temat sposobu realizacji działań i projektów (zarówno realizowanych w ramach POKL, jak i codziennej pracy instytucji zaproszonych do udziału w szkoleniach)  z  uwzględnieniem perspektywy równości, przeciwdziałania dyskryminacji oraz wykluczeniu.

Dla kogo są szkolenia?

Szkolenia skierowane są do osób na co dzień zajmujących się działalnością doradczą i szkoleniową związaną z rynkiem pracy (walką z bezrobociem, pomocą bezrobotnym i wykluczonym, bądź zagrożonym bezrobociem i wykluczeniem,
a także osobom w trudnej sytuacji, tworzeniem miejsc pracy) oraz do osób pracujących na rzecz przeciwdziałania dyskryminacji i wszelkim formom wykluczenia społecznego. Dlatego też na szkolenia zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki instytucji rynku pracy, organizacji pracodawców i pracowników, organizacji bezrobotnych i działających na rzecz bezrobotnych, a także instytucji szkoleniowych i agencji zatrudnienia.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić załączony formularz zgłoszenia udziału lub pobrać go ze strony internetowej www.psdb.com.pl

Zgłoszenia udziału proszę przesłać w wersji scan na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem: 22 492 71 39. Liczba miejsc jest ograniczona!

Serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie!

 

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem

Ariel Banaszewski

Koordynator ds. szkoleń i marketingu

PSDB Sp. z o.o.  

ul. Sienna 75, 00-833 Warszawa
Tel:  + 48 22 492 71 04, +48 22 492 71 44 
Fax:  + 48 22 492 71 39
Kom:  
+ 48 721 145 689, +48 512 217 774

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.psdb.com.pl

Projekt realizowany jest w ramach projektu systemowego „Aktywizacja społeczno - ekonomiczna kobiet na poziomie lokalnym i regionalnym” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.".
S.Pańczuk