Polska Pięknieje - 7 Cudów Europejskich Funduszy

Utworzono .

Szanowni Państwo
z przyjemnością zapraszamy do udziału w trzeciej edycji ogólnopolskiego Konkursu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich".

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów zrealizowanych przy współfinansowaniu z Funduszy Europejskich, które przyczyniły się do podniesienia atrakcyjności turystycznej i kulturalnej Polski.

Nagrody przyznawane będą w siedmiu kategoriach:

- Rewitalizacja (obszary miejskie, poprzemysłowe i powojskowe, przestrzeń użytkowa)

- Zabytek

- Produkt promocyjny (np.: wydawnictwo, portal, kampania promocyjna)

- Obiekt turystyczny (np.: hotel, restauracja, muzeum, centrum kongresowe)

- Turystyka aktywna (np.: ścieżki rowerowe, szlaki wodne, szlaki turystyczne, parki rekreacyjne, obiekty sportowo-rekreacyjne)

- Turystyka transgraniczna i międzynarodowa

- Obszary wiejskie (np. agroturystyka, usługi turystyczne, rewitalizacja wsi i obiektów porolniczych).

 

Zwycięstwo w konkursie to nie tylko prestiż w postaci pięknej statuetki wręczanej w świetle kamer i fleszy aparatów podczas uroczystej gali wieńczącej Forum Funduszy Europejskich w Warszawie. To także konkretne działania promujące zwycięzców. Najlepsi mogą więc znowu liczyć na filmy, informacje w mediach, a także multimedialną wystawę "Polska pięknieje". Laureaci otrzymają tablice pamiątkowe, które na mapie atrakcji turystycznych Polski wyróżnią budynek symbolizujący zwycięski projekt. Wydany zostanie także polsko-angielski album z wszystkimi nominowanymi i wyróżnionymi projektami.


Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego,  i odesłanie go, wraz z materiałami ilustrującymi projekt, pocztą tradycyjną oraz elektroniczną.

Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Termin nadsyłania ankiet upływa 15 lutego 2010 r.

Zaproszenie do udziału wystosowane przez Dyrektor Departamentu Informacji, Promocji i Szkoleń Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Aleksandrę Sztetyłło-Budzewską, regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w załączniku.

Ankieta oraz regulamin dostępne są także na stronach internetowych: www. polskapieknieje.gov.pl oraz www.smartlink.pl

Zachęcamy do zapoznania się z nadesłanymi materiałami i do wzięcia udziału w Konkursie.

Z poważaniem

Karolina Dolata
Kierownik Biura Konkursu

"Polska Pięknieje
- 7 Cudów Funduszy Europejskich"
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel/faks: 61 849 90 41

kom. 605 517 009

www.smartlink.pl