Konkurs: Świetlica - Moje Miejsce

Utworzono .

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza konkurs w ramach programu „Świetlica – Moje Miejsce”, w którym o przyznanie dotacji mogą ubiegać się lokalnie działające organizacje pozarządowe z województwa warmińsko-mazurskiego. Termin składania wniosków: do 17 lutego 2010 roku.

Termin składania wniosków: do 17 lutego 2010 roku na działania rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 kwietnia 2010 roku i trwające nie dłużej niż do 31 stycznia 2011 roku.Maksymalna kwota dotacji nie może przekraczać 14 000 zł.

„Świetlica – Moje Miejsce” to program partnerski Fundacji PZU i Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży adresowany do dzieci w wieku 8-13 lat. Projekt jest realizowany w dwóch płaszczyznach: bezpośredniej pracy z dziećmi oraz adaptacji pomieszczeń i odpowiedniego ich wyposażenia. Podstawowe koszty związane z remontem, adaptacją, eksploatacją pomieszczeń musi zapewnić partner lokalny lub organizacja wnioskująca.

O dotację mogą ubiegać się: działające na terenie województwa warmińsko-mazurskiego lokalne organizacje pozarządowe lub takie świetlice, które współpracują z lokalną organizacją pozarządową.

Aby ubiegać się o dotację należy wypełnić formularz wniosku o dotację i przesłać go do 17 lutego 2010 roku na adres Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Formularz wniosku oraz szczegółowe informacje o programie znajdują się na stronie internetowej Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży www.pcyf.org.pl

organizator: Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży
adres: ul. Kredytowa 6/20; 00-062 Warszawa
tel.: 22 826 10 16, faks: 22 826 10 16
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: http://www.pcyf.org.pl

S.Pańczuk