Forum Partnerów Regionu Morza Bałtyckiego

Utworzono .

Szanowni Państwo,

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Region Morza Bałtyckiego wraz z projektem Regional Capacity Building Initiative (RCBI) organizuje Forum Informacyjne dla Partnerów do 3 naboru wniosków (04.01-22.03.2010). Forum odbędzie się 18 lutego 2010 roku w hotelu Crown Plaza w Mińsku, ul. Kirowa 13.

Celem tego wydarzenia będzie:
1. Dostarczenie informacji o programie oraz o naborze wniosków oraz stworzenie możliwości zadania pytań potencjalnym partnerom projektów.

2. Umożliwienie partnerom z krajów UE i z Norwegii przekazania informacji o pomysłach na projekty oraz znalezienia partnerów z Białorusi. Umożliwienie projektodawcom z Białorusi znalezienia partnerów z i spoza Białorusi.

Prosi się zainteresowanych udziałem w Forum o jak najszybszą rejestrację na stronie internetowej www.rcbi.info/pages/17_1.html lub wysłanie wypełnionego formularza na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Liczba miejsc jest ograniczona. Termin rejestracji upływa 12 lutego 2010 roku. Zaproszenie, program Forum oraz formularz projektowy są dostępne na stronie: http://eu.baltic.net. Językami roboczymi będą angielski i rosyjski.

Jeśli chcą Państwo przedstawić swój pomysł na projekt, prosimy o wypełnienie formularza projektowego obok formularza zgłoszeniowego. Jeżeli nie mogą Państwo być obecni, mogą Państwo wciąż zaprezentować swój pomysł na projekt. W takim przypadku wypełnione formularze projektowe należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Więcej informacji na ten temat udziela Elena Kolosova ze Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Region Morza Bałtyckiego, tel.: +371 6 735 06 46, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub biuro RCBI Wschód, tel.: +380 322 354 018, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ..

Z poważaniem.

Justyna Klonowska
Biuro Współpracy Terytorialnej
Departament Polityki Regionalnej
Urząd Marszałkowski Województwa Wamińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Siedziba Departamentu: ul. Kościuszki 83
10-552 Olsztyn
----------------------
Territorial Cooperation Office
Department of Regional Policy
Office of the Marshal of the Warminsko-Mazurskie Voivodeship
----------------------
Tel 00 48 89 521 93 23
Faks: 00 48 89 521 93 09
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.