Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Utworzono .

b_150_100_16777215_00_images_stories_praca-38.jpgNa prośbę Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu zamieszczam informację o szkoleniu dla organizacji z Elbląga i powiatu elbląskiego

Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu zaprasza organizacje pozarządowe z Elbląga i powiatu elbląskiego do udziału w szkoleniu z zakresu budowania relacji w zespole, diagnozowania potrzeb i planowania działań w organizacjach pozarządowych oraz prawnych aspektów funkcjonowania organizacji pozarządowych.

Dla kogo?
Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do liderów organizacji pozarządowych, osób zajmujących się kierowaniem organizacjami lub odpowiedzialnych za finanse w organizacji, a także organizacji młodych, działających maksymalnie od 2 lat oraz organizacji, które ponownie chciałyby się aktywizować.

Korzyści dla uczestników
-uczestnictwo w szkoleniu jest nieodpłatne
-jako organizatorzy zapewniamy: materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia programu szkoleniowego
-szkolenie ma charakter wyjazdowy, organizatorzy zapewniają transport (z Elbląga do miejsca pobytu i z powrotem) oraz zakwaterowanie i wyżywienie.

Termin szkolenia, miejsce:
10.06.-13.06.2010
Szkolenie odbędzie się w Dworze w Bieniaszach.

Liczba uczestników:
ok. 20 osób

Osoby prowadzące:
Paweł Kulasiewicz, Anna Czerwień

Tryb zgłoszeń:
Organizacje zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o nadsyłanie formularzy zgłoszeniowych (w załączeniu), wysyłając e-mail z dopiskiem Akademia NGO na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia przyjmowane będą do 07.06.2010r.
Zakwalifikowane osoby powiadomimy mailowo i telefonicznie 08.06.2010. W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z Małgorzatą Prokopowicz tel. 55 643 43 12 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadanie realizowane jest przez Stowarzyszenie Elbląg Europa, współfinansowane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach rządowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.

S.P.