Zintegrowany system promocji turystycznej obszaru KE

Utworzono .

b_150_100_16777215_00_images_stories_logo_kke_jpg.jpgSpotkanie koordynatorów projektu "Zintegrowany system promocji turystycznej obszaru Kanału Elbląskiego 23 lipca 2010 roku było poświęcone kolejnym zadaniom realizowanym w tym projekcie, głównie prezentacji multimedialnej.

Dotychczas wykonane zostały 3 makiety pochylni Oleśnica, 3 stoiska wystawiennicze, dwie konferencje, Festiwal Krainy Kanału Elbląskiego logo i księga znaku Krainy Kanału Elbląskiego oraz wizyta studyjna dziennikarzy i trzykrotny udział w targach . Dobiegają końca prace nad przewodnikiem i mapą Krainy Kanału Elbląskiego oraz filmem "Kraina Kanału Elbląskiego na okrągło".

Kolejne spotkanie koordynatorów projektu 28 lipca 2010 roku, poświęcone będzie zatwierdzeniu tekstu do przewodnika, a 30 lipca 2010 roku odbędzie się kolaudacja filmu o Krainie Kanału Elbląskiego.

Przed nami prace związane ze stroną www, udziałem w targach i promocją medialną oraz konferencja i dwa festiwale "Kanaliada" w Ostródzie i "Pan Samochodzik" w Iławie.

Projekt jest realizowany przez Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w partnerstwie z powiatami: elbląskim, iławskim i ostródzkim, w ramach RPO Warmia i Mazury.

S.P.