Biuletyn KSOW - lato 2010

Utworzono .

ksow.png Szanowni Państwo,

Informuję, że ukazał się kolejny 02/2010 numer "Biuletynu KSOW". Wydawnictwo służyć ma wymianie doświadczeń i informacji w ramach realizacji najlepszych praktyk Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Wydawcą kwartalnika jest Sekretariat Centralny KSOW, Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich MRiRW. W najnowszym wydaniu znajdziecie Państwo wiele informacji na temat działań Sieci m.in. artykuły na temat aspiracji edukacyjnych młodzieży na obszarach wiejskich, Europejskiej Sieci Obszarów Zależnych od Rybactwa FARNET, najciekawszych pakietach turystyki wiejskiej oraz funkcjonowania KSOW w Niemczech. W numerze również informacje o wydarzeniach i najbliższych planach w Sekretariatach Regionalnych KSOW. Jednocześnie informuję, iż "Biuletyn KSOW" dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie internetowej KSOW:

http://ksow.pl/news/?tx_ttnews%5Btt_news%5D=1005&cHash=5f04629305

Na stronie www.ksow.gov.pl dostępne są również inne na bieżąco aktualizowane informacje z zakresu funkcjonowania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Zachęcam do lektury.

Michał Marciniak
Dyrektor Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
ul. Wspólna 30, 00 - 930
tel. (+48 22) 623 18 42
fax. (+48 22) 623 20 01
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.minrol.gov.pl www.ksow.gov.pl